פיד

שימו לב. הצעות ו/או הזמנות בעלות אופי מיני מפורש או עקיף שיפורסמו באתר או יישלחו אל המשתמש/ת בהודעה פרטית יימחקו לאלתר מהאתר והמפרסם/ת ו/או  השולח/ת יורחקו לצמיתות. 

אם נתקלתם במקרה כזה או דומה תוכלו לדווח עליו על ידי לחיצה על כפתור 3  נקודות של הפוסט ואז דיווח. או לחילופין לשלוח את הפרטים דרך דף צור קשר.

בעוד מספר ימים נחגוג את יום העצמאות, ידוע שהאירועים השונים שהולכים להתרחש במספר מקומות בארץ הכוללות הופעות של זמרים, מועדוני לילה ופאבים יהיו גדושים באלכוהול🍻 וזה בסדר (במידה מסוימת). הבעיה קורית ביום למחרת שקמים עם כאב ראש עצום 🤒🤮למה זה קורה❓ אף על פי שמדובר בנוזל, האלכוהול מייבש את הגוף. מקדמת דנה ניסו אנשים למצוא פתרון לבעיה  מפה לאוזן ובאמצעות תרופות סבתא. חלק אמרו שספרייט עוזר, חלק אמרו שלאכול לפני עוזר. שמעתם על אכילת שומן לפני 😬🤷‍♂️. הקונזוס היום הוא מים בכמויות רבות. 

חוקרים מאוסטרליה מצאו ששתיית מיץ אגסים לפני ההשתכרות מסייעת בפירוק האלכוהול בגלל חומרים אנטי-דלקתיים שמצויים בו💯


תהנו וחג עצמאות שמח (ושקט)

בתוך פחות משנה מאז ששתי המדינות עשו שלום, אריתריאה סגרה את כל מעברי הגבול עם אתיופיה השכנה, על פי דיווחים.

התוואי הסופי שנחסם על-ידי שירות האמהרית של ד"ו היה מעבר בור-אסב שנפתח רק בחודש דצמבר האחרון. לשכת התקשורת של אפאר אישרה את הדו"ח והוסיפה כי הסגר היה רק בצד האריתראי.

"אחרי סגירת מעבר סרהא-זלמבסה בדצמבר ובאום היג'ר-חומרה בשבוע שעבר, פקידי אתיופיה אומרים שאריתריאה סגרה את אסב-בור הבוקר - כלומר, כל נקודות הגבול סגורות עכשיו", כתב עיתונאי רויטרס, אהרון מאשו, בציוץ מ22 לאפריל. 

מעבר סרהא-זלמבה נפתח בספטמבר 2018, במקביל לשנה האתיופית, לאחר שהמדינות הסכימו להוציא את כוחותיהן כחלק מתהליך הפיוס.

אלפי אנשים חצו מאז. הסחר פרח ומשפחות שהופרדו מאז פרוץ המלחמה בין אתיופיה ואריתריאה בשנת 1998 התאחדו.

דובר משרד החוץ של אתיופיה  אמר לכתבים כי אין לו מידע על מגבלות הגבול. ממשלת אריתריאה לא הגיבה באופן שגרתי לדיווחים.

מקור


ציוץ לא רשמי בטוויטר שאריתריאה הציבה חיילים על גבול תיגראי

מקור

לימודי הנדסאות בחינם + מימון חודשי💯📚👌

לחץ כאן 👈 http://snip.ly/2thrj4

בראיון שנתן מנכ"ל אתיופיאן איירליינס מר טוולדה גברימרים פרש משנתו על תוכניות הצמיחה של חברת הדגל של אתיופיה "אתיופיאן איירליינס" נאמר שזו גדלה פי שלוש ב 8 השנים האחרונות וזה בא לידי ביטוי בהגדלת ציי המטוסים, תגבור צוותי טיסה, נוסעים וכיוצא בכך. בתוכנית ל 15 השנים הקרובות הדגש הוא למנף את החברה ולהפוך לחברת של 25 מיליארד דולר. תוכנית התרחבות החלה ב 2010 שרווחיה יהיו 1.3 מיליארד דולר כיום היא קפצה ל4.1 מיליארד דולר.  קצב הצמיחה של אתיופיאן איירליינס הוא בין הגבוהים בעולם. אנו שולחים זורעתינו לכיוונים חדשים כגון תיירות (מלונאות), אווירונאוטיקה וחלל ולוגיסטיקה אמר.

טמרת דסטה הזמר והמלחין האתיופי שהתפרסם בעקבות אלבומו "אניילם". נולד באזור ששמנה לאחר מכן עבר עם משפחתו לאווסה שם סיים לימודיו. ב1999 עבר לאדיס אבבה לרדוף אחרי קריירת שירה וב2004 הוציא את אלבומו המפורסם "אניילם". ב 18 אפריל 2018 הובהל לבית חולים באדיס אבבה בעקבות דלקת שקדים ומת מספר שעות לאחר מכן, מקומיים טוענים שמדובר בהרעלה בעקבות משככי כאבים שהוזרקו לו. הלוויתו נערכה בכנסיית השילוש הקדוש באדיס אבבה בנוכחות אלפי מעריצים, ומפורסמים. טמרת הותיר אחריו 5 ילדים. 

טרגדיית תאונת טיסה 302 של אתיופיאן איירליינס עדיין רחוקה מכדי להסתיים אך נכון לעכשיו ניתן לאמוד מה הגורם מאחורי זה, כמו שיתואר בסרטון הבא הגורם לתאונה הוא הגבהת המנוע של בואינג בעקבות מעשה דומה ממתחרתה איירבס שעשתה זאת כשנה לפני וחסכה מיליוני דולרים וזכתה ביותר לקוחות לעומתה, אך בניגוד לבואינג המטוסים של איירבס גבוהים מהקרקע ואין זה בעיה עבורה. מאידך חברת בואינג כדי לעמוד בתחרות הגביהה את המנוע גם אך בגלל שהיא נמוכה מהקודמת היא "שיפצרה" אותה עם תוכנה שלפי סנסורים בזנב מנמיכה את חרטום המטוס בנסיקה.

התחרות והרצון למקסם רווחים גרמה לתאונה מיותרת. יהיה זכרם ברוך.

פרצה שריפה🔥 בסמיין ו⁦ישראל⁩ ⁦⁩נחלצה לעזרת אתיופיה ⁦🛫


... או קפוץ ל: 2018

Close